Prejav kreativitu a názov si vymysli

28. may 2017 at 19:53 | Hrobárova Dcéra |  Deň po dni
Takto si predstavujem príjemnú nedeľu. Nežná sa snaží uloviť muchu, ktorá tu poletuje. Už ako malá som milovala dokumentárne filmy o zvieratách a prírode. Loviaci pes hneď vedľa mňa je rovnako zaujímavý.
Mám niečo ako euforický záchvat. Je mi proste fajn a dokonca rozmýšľam o jedle! Müsli s banánom a sójovým "mliekom" znie viac ako dobre. Včera mi bolo všelijak len nie dobre. Zožrala som hromadu gumených medvedíkov, vypila veľa piva a ono to zázračne pominulo. Niektoré biologické procesy sú mi záhadou.
Ja si dávam ovocné s čokoládovým. Nemec zas čokoládové s orieškovým müsli.
Spať s riťou na slniečku, to je také psie... Rovnako psie je aj spať každých 10 minút na inom mieste. Stále v pohybe...
Boli sme sa prejsť pri rieke. Kúpacia sezóna už začala. Tu sa ľudia jednoducho rozčapnú hocikde, kde je trávnik. Každý kúsok zelene je vysoko cenený a tak je bežné vidieť ľudí spiacich v kríkoch, na brehu parku, na lavičkách, bez topánok. Proste pohoda. Musím to tiež niekedy vyskúšať.
 


Comments

1 GVKB GVKB | Email | Web | 28. may 2017 at 20:12 | React

Prioritou je úspěch, vše ostatní je už jenom divadlo

Vše co je živé to i bojuje o úspěch, následkem je evoluce která staré novým nahrazuje, je sice možné pomocí; centralizace, monopolu, diktatury, víry, atd. potlačit soutěž a boj na minimum, ale následkem je degenerace a krize. Je třeba přijmout násilí jako součást evoluce, nenásilí to je nejčastější chyba, díky které ztrácí lidský život logiku a smysl. Jsou zde zločinci, a na zločince platí jenom násilí, zločinci musí zde už konečně pochopit, že kdo nejde s námi, jde proti nám, a bude eliminován. Malé mzdy jsou zde ekonomickým zločinem, je třeba v EU malé mzdy zakázat, když nemáš na to, abys mohl zaměstnancům dobře zaplatit, tak ukonči svoje podnikání. Nevěřím tomu, že nejsou v EU peníze na správné mzdy, zaměstnanec je hoden správné mzdy, zaměstnanec není otrokem, který musí žít jako otrok malé mzdy.

Nikdo nechce dneska dělat řemeslníka, protože platy řemeslníků jsou u nás k smíchu, zbytečný politik, který si v zaměstnání čte noviny, kouří při tom cigarety, má desetkrát větší plat než jej má řemeslník. Jenže s jedním vládnoucí elita nepočítala a to s příchodem robotů a umělé inteligence, za pouhých dvacet let už v EU nebudou žádní státní zaměstnanci, místo státních zaměstnanců zde bude umělá inteligence a roboti, ovšem nebudou zde už ani řemeslníci. Práce v EU pro lidi za dvacet let už pro nikoho nebude, nebude ani možné soukromě podnikat, protože soukromě podnikat budou roboti a umělá inteligence. Roboti přemístí lidi z EU do rezervace na Sibiři, vše je zde dočasně, a je třeba se na budoucnost připravit.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Must I denounce myself as a monster while you still refuse to see the one growing inside you?